شرایط و قوانین
به روز شده در تاریخ 20 آبان 1402
راهنمای استفاده و قوانین سایت
یکی از اهداف همیشگی مجموعه خانه طلا این بوده است که مشتریان عزیز تجربۀ شیرینی از خرید خود داشته باشند. به عبارتی، رضایت خاطر و آرامش شما عزیزان همیشه برای ما در اولویت بوده است و خواهد بود. از این رو، پشتیبانی سایت خانه طلا امکان بازگشت کالا را به مدت 7 روز برای شما همراهان گرامی در نظر گرفته است. برای سهولت در انجام روند بازگشت کالا در ادامه شرایط بازگشت کالا را توضیح داده‌ایم. و در انتها به چند سوالِ متداولِ پرسیده شده توسط کاربران عزیز پاسخ خواهیم داد. "پس از آن‌ که سفارش خود را دریافت کردید، شما عزیزان 7 روز فرصت دارید تا آن را مرجوع فرمایید. پس از این بازه، سفارش شما مشمول بازگشت نخواهد شد" "هزینۀ بازگشت کالا بر عهدۀ مجموعه خانه طلا می‌باشد"
سوالات متداول
پاسخ سوالات شما پیرامون خرید و ارسال طلا
آیا شرایط بازگشت کالا شامل تمامی محصولات می‌شود؟
بله. شما عزیزان می‌توانید تمامی محصولات خریداری شده را ظرف مدت 7 روز عودت دهید.
هزینۀ ارسال کالای بازگشتی به عهدۀ کیست؟
هزینۀ ارسال کالای بازگشت داده شده (چه در سطح شهر و چه خارج از شهر و حتی استان) بر عهدۀ سایت خانه طلا می‌باشد و بعد از دریافت بسته توسط مامور پست هزینه به حساب همان شخص واریز کننده برگشت داده میشود.
تا چند روز می‌توانم محصول را برگردانم؟
شما عزیزان می‌توانید تا 7 روز پس از تحویل سفارش، کالای خریداری شدۀ خود را مرجوع فرمایید.
چطور باید اطلاع دهم که قصد بازگشت محصول را دارم؟
شما عزیزان باید وارد قسمت پشتیبانی در سایت شوید و یک پیغام به پشتیبان سایت دهید. همکاران ما در بخش پشتیبانی در اسرع وقت درخواست شما را پیگیری کرده و با شما تماس خواهند گرفت و یا برای ارتباط سریع تر با شماره تماس مجموعه تماس حاصل فرمایید
چگونه مبلغ به حساب من بازمی‌گردد؟
همکاران ما از شما یک شمارۀ کارت می‌خواهند. توجه داشته باشید که کارت حتماً باید به نام فرد سفارش دهندۀ محصول باشد.
چه مدت طول می‌کشد مبلغ به حساب من بازگردد؟
بعد از آنکه کالا به دست رسید و موارد گفته شده در بالا بررسی شد ، تا حداکثر 24 ساعت مبلغ به حساب شما عزیزان بازگشت داده خواهد شد.
آیا نیاز است فاکتور را همراه محصول بفرستم؟
بله.ارسال فاکتور الزامی است